Відгуки про компанію Paint Shop
- Марія В.
Не сподобалось те, що на 1 балончик фарби купляли на нп коробку за 10 грн, можна було запакувати самим як роблять інші продавці щоб зекономити гроші клієнта. Це про відношення.
По фарбі недоліків немає. - Анастасія М.
- Роман П.
- Валентина Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ігор П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Любов П.
- Вадим К.
Швидко зв’язалися, уточнили інформацію щодо замовлення, допомогли підібрати відтінок фарби. Все просто супер. Дуже рекомендую
- Константин М.
- Віктор Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Евгений К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
