- продаж тільки повнолітнім
- пістолет СО2 зі стисненим газом
- металевий корпус
- нерухома затворна рама (без функції Blowback)
- гарантія 12 місяців (наявність гарантійного талону обов'язкова)
Модель SAS S&W MP-40 - практично точна версія пістолета "Military and Police" американської компанії Smith&Wesson, який із 2005-го року серійно випускається в Америці та орієнтований насамперед на використання в органах судностерства.
Під ствол SAS S&W MP-40 інтегрована планка Weaver, що дає змогу оснастити модель ліхтарем або цілевказівником. Магазин пістолета комплектується спеціальним пластиковим заряджувачем для зручності.
Пістолети SAS стріляють кульками калібру 4,5 мм і призначені суто для спортивно-тренувальних і розважальних цілей. Водночас корпус спеціально обтяжений, щоб надати користувачеві відчуття утримання в руках бойового пістолета. З цією ж метою весь модельний ряд має зовнішній вигляд існуючих бойових пістолетів.
| Гарантія | 12 місяців |
| Виробник | SAS |
| Модель | S&W MP-40 |
| Корпус | метал |
| Додаткова інформація | УСМ подвійної дії; Кожух затвора з алюмінієвого сплаву |
| Калібр | 4.5 мм |
| Прицільні пристосування | Цілик і мушка |
| Комплектація | Паспорт (1), Ключ шестигранний (1), Кульки кал.4,5 -250 шт./пач (1), Заряджувач магазину (1) |
| Початкова швидкість, м/с | 120 |
| Запобіжник | Ручний |
| Країна виробник | Китай, Тайвань |
| Довжина загальна, см | 19.5 |
| Країна походження | Тайвань |
| Маса | 710 г |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній, Пластик |
| Кількість снарядів, шт. | 20 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце | Weaver |
| Тип боєприпасу | Кулька BB |
ВАЖЛИВО: Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Пневматична зброя перевіряється виробником і постачальником на предмет працездатності. Через характерні особливості в деяких пістолетів можуть бути потертості та сліди "використання" на рухомих частинах зброї.
Гарантійні зобов'язання надаються компанією ТОВ «Європа Арм Спорт» в об'ємі відповідно до гарантійних зобов'язань заводу виробника та чинного законодавства України, за наявності в Покупця документа, що підтверджує оплату та заповненого належним способом гарантійного талону.
Детальні умови гарантійного обслуговування та рекомендації з техніки безпеки обов'язково додаються до гарантійного талону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 20 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.71 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 195 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Метал |
| Запобіжник | Ручний |
| Прицільні пристосування | Нерегульована прицільна планка з мушкою |
- Ціна: 4 230 ₴






